Jsem nevrlej. Dobrou půlku týdne to u sebe pozoruju. Slunko svítí jak zběsilý a já chodím Brnem jak podrážděný rotvajler, kterému se do kotníku zakousl jorkšír. Ať tancuješ jak chceš, visí tam a ne a ne se pustit, potvora. Tak nechávám svého negativního jorkšíra plandat a se zájmem ho pozoruji. Jaký je to rozdíl oproti […]
Tento týden na mě téma pro tohle krátké zamyšlení křičelo snad odevšud. Na schůzkách s klienty, na drinku ve Čtyřech pokojích, při natáčení podcastu Život Jako Hra a dokonce i v Brně na hlavním nádraží, kde se většinou okolním vjemům spíš vyhýbám, protože jinak po mě ty vjemy často chtějí peníze, cigára nebo obojí.
Dnes se podělím o příběh manažerky, se kterou jsem se ve středu setkal na workshopu “Základy koučování”. Jak už název napovídá, na workshopu seznamujeme různé lidi s povahou koučování a poté, co koučuji jednoho z účastníků, vyzkouší si to všichni vzájemně na sobě. Je to velká zábava, při které se ukazuje, že koučování opravdu není […]
Nejspíš jste někdy v životě něco ztratili. Možná jste slyšeli, že každý pád je příležitost se zvednout. A co tě nezabije, to tě vysílí. Tyhle ty řeči. Podle mě je toho v nezdarech a ztrátách mnohem, ale mnohem víc.
- 1
- 2




